Mali grad

Županov koledar

Aktivnosti in dogodki, ki se jih bo ali se jih je udeležil župan Občine Kamnik.

24.10.2019
Srečanje županov in članov Združenja KSA (Domačija Vodnik ob 10. uri)

19.10.2019
Predstavitev Integriranega Centra za krepitev zdravja ter Službe nujne medicinske pomoči Zdravstvenega doma Kamnik (Glavni trg ob 9. uri)

18.10.2019
Odprtje saniranega zemeljskega plazu pod občinsko cesto Praprotno – Sveti Primož (pri kmetiji Potočnik ob 11. uri)

18.10.2019
Dar za otroški nasmeh (Osnovna šola Stranje ob 19. uri)

17.10.2019
Odprtje razstave Hermana Gvardjančiča (Galerija Miha Maleš ob 19. uri)

12.10.2019
4. Mednarodni pokal Komende v judu (Športna dvorana Komenda ob 11. uri)

12.10.2019
11. Veronikin tek (Glavni trg ob 12.30)

12.10.2019
Zaključek gasilskega tekmovanja Regije Ljubljana III (Stadion Prijateljstva Mekinje ob 13. uri)

12.10.2019
15. srečanje pevskih prijateljev (Dvorana nad kavarno Veronika ob 19. uri)

10.10.2019
Obisk otrok Zasebnega vrtca Sonček (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 10. uri)

10.10.2019
Odprtje učnega stanovanja CIRIUS Kamnik (Usnjarska 9 ob 13.30)

10.10.2019
Strokovni posvet o vključevanju raznolikosti (Mekinjski samostan ob 16.30)

09.10.2019
Odprtje razstave z naslovom V hribih se dela dan (Preddverje občinske stavbe ob 16. uri)

08.10.2019
Zaključek projekta Erasmus + LETS (Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik ob 9.30)

05.10.2019
Pozdrav udeležencem 1. mednarodnega posveta Izzivi v šolah (Osnovna šola Frana Albrehta ob 8.30)

05.10.2019
Bajtarski golaž 2019 (Velik stan ob 11. uri)

05.10.2019
Tradicionalni jesenski sejem Pozdrav jeseni (Dol pri Ljubljani ob 14.30)

05.10.2019
Koncert Simfoničnega orkestra Domžale – Kamnik (Dom kulture Kamnik ob 20. uri)

04.10.2019
Odprtje tradicionalnega kmetijsko-obrtnega sejma v Komendi (Prireditveni prostor ob 11.45)

03.10.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 14. do 16. ure)

03.10.2019
Odprtje prenovljene šole Podružnične šole Zgornji Tuhinj (Pri Podružnični šoli Zgornji Tuhinj ob 16.30)

03.10.2019
Zaključek natečaja Polepšajmo in uredimo našo Krajevno skupnost (Dom kulture Kamnik ob 18.30)

29.09.2019
Cvetoča jesen (Terme Snovik ob 11. uri)

29.09.2019
Dobrodelno druženje Distinguished Gentelman's Ride (Glavni trg ob 13. uri)

28.09.2019
Pristopna slovesnost ob vstopu Občine Luče v mrežo gorniške vasi (Kulturna dvorana Luče ob 11. uri)

28.09.2019
KŠD Sandžak v Sloveniji: “Ispod vela zaborava” (Dom kulture Kamnik ob 18. uri)

27.09.2019
100 let urarstva v Kamniku (Glavni trg ob 17.30 in Galerija Dika ob 18. uri)

25.09.2019
7. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

21.09.2019
Dobrodelni pohod Modrih novic (Sveti primož nad Kamnikom ob 11.30)

21.09.2019
6. urni košarkrarski maraton (Zgornji Tuhinj od 12. do 18. ure)

20.09.2019
Podelitev priznanj športnikom Društva upokojencev Kamnik (Gostišče Marjanca ob 14. uri)

20.09.2019
Proslava ob občinskem prazniku Občine Cerklje na Gorenjskem (Kulturni hram Ignacija Borstnika ob 19. uri)

19.09.2019
Teden mobilnosti (Glavni trg ob 10. uri)

17.09.2019
Piknik Dnevnega centra Štacjon (Železniška postaja Kamnik-mesto ob 11. uri)

15.09.2019
Hubertova maša na prostem (Lovski dom Sovinja Peč ob 14. uri)

08.09.2019
Tradicionalna povorka 49. Dnevov narodnih noš in oblačilne dediščine (Samčev prehod ob 15. uri)

06.09.2019
Slavnostno odprtje 49. Dnevov narodnih noš in oblačilne dediščine (Glavni trg ob 19. uri)

05.09.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 14. do 16. ure)

05.09.2019
Odprtje razstave ZLATO IN BELO (Galerija DIKA ob 17. uri)

05.09.2019
Odprtje razstave SKOK ČEZ MEJO (Galerija nad Kavarno Veronika ob 18. uri)

04.09.2019
Javna predstavitev projekta »Kreativnost v prostore nekdanje industrije« v Občini Kamnik (Dom kulture Kamnik ob 17. uri)

04.09.2019
Odprtje razstave Utrinki slovenske krajine (Dom kulture Kamnik ob 19. uri)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (Osnovna šola 27. julij Kamnik ob 8. uri)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra ob 8.30)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (Podružnična šola Mekinje ob 9. uri)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (Osnovna šola Toma Brejca ob 10. uri)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (CIRIUS Kamnik ob 11. uri)

02.09.2019
Pozdrav prvošolcem (Osnovna šola Šmartno v Tuhinju ob 16. uri)

01.09.2019
Kolesarski izlet od Snovika do Motnika 2019 (Terme Snovik ob 9. uri)

01.09.2019
10. Čarobni dan (Arboretum Volčji Potok ob 13.15)

31.08.2019
5. Tunjiške igre brez meja (Na igrišču pri Podružnični šoli Tunjice ob 16. uri)

30.08.2019
Piknik Društva Sožitje Kamnik (VDC Loke ob 14. uri)

28.08.2019
Slavnostna počastitev 25-letnice postavitve prvega pilotnega bazena Term Snovik (Prireditveni šotor pri Termah Snovik ob 11. uri)

25.08.2019
Mednarodna razstava starodobnikov DSV Kamnik 2019 (Arboretum Volčji Potok ob 10. uri)

25.08.2019
14. Etnološki dnevi v Termah Snovik: Mlinarska dediščina Tuhinjske doline (Terme Snovik ob 15. uri)

21.08.2019
Obisk otrok Društva počitniško varstvo Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 9.30)

21.08.2019
Odprtje razstave Foto kluba Kamnik (Samčev predor ob 20. uri)

18.08.2019
Projekcija filma Zakleta bajta (Glavni trg ob 21. uri)

17.08.2019
16. srečanje in tekmovanje gasilskih veterank in veternov PGD in GZ Kamnik (Pri Osnovni šoli Stranje ob 9. uri)

17.08.2019
Slavnostna parada ob 90. obletnici PGD Kamniška Bistrica in prevzem novega vozila (Pri Osnovni šoli Stranje ob 18. uri)

14.08.2019
Predstavitev učne poti in celotnega projekta Po stopinjah pastirjev (Velika planina ob 10.45)

09.08.2019
Odprtje 16. Kamfesta (Glavni trg ob 18. uri)

08.08.2019
Osrednja slovesnost s podelitvijo občinskih priznanj (Kulturni dom Luče ob 19. uri)

02.08.2019
Praznovanje občinskega praznika Občine Solčava (Prireditveni prostor v Solčavi ob 20. uri)

01.08.2019
Slavnostna seja s podelitvijo občinskih priznanj (Gledališka dvorana Kulturnega centra Delavski dom Zagorje ob 19. uri)

07.07.2019
Maraton Alpe Scott (Glavni trg ob 8.45 in 14.30)

06.07.2019
Spominska slovesnost na Menini planini 2019 (Menina planina ob 11. uri)

05.07.2019
Odprtje Kul petek (Park Evropa ob 17. uri)

04.07.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 14. do 16. ure)

30.06.2019
Dan kamniških planin (Pri Jurju ob 13. uri)

25.06.2019
Slovesnost ob dnevu državnosti (Samostan Mekinje ob 20. uri)

24.06.2019
Zaključna prireditev CIRIUS-a Kamnik (CIRIUS Kamnik ob 9.30)

24.06.2019
Proslava ob dnevu državnosti TD Gora Sv. Miklavž (Gora Sv. Miklavž ob 20. uri)

22.06.2019
Dan vaterpolistov (Pod Skalco ob 14.30)

19.06.2019
Slovesna pritrditev zlatega znaka Slovenia Green Destination (TIC Kamnik ob 12. uri)

19.06.2019
6. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

18.06.2019
Predaja dreves Lions kluba Kamnik (Keršamnčev park ob 18. uri)

15.06.2019
Druženje ob prazniku Krajevne skupnosti Duplica (Pri fitnesu na prostem ob 10. uri)

15.06.2019
790 minut košarke (Športno igrišče Duplica ob 11. uri)

15.06.2019
Kolesarski vzpon Terme Snovik - GTC 902 Črnivec (Pred Termami Snovik ob 12.30)

14.06.2019
Valeta Osnovne šole 27. julij (Osnovna šola 27. julij Kamnik ob 10. uri)

14.06.2019
Antonov žar izziv (Gostilna Repnik ob 14. uri)

13.06.2019
Vodni festival (Bled ob 14.30)

13.06.2019
Zaključna prireditev Vrtca Antona Medveda Kamnik (Telovadnica Osnovne šole Toma Brejca ob 16.30)

13.06.2019
Pozdrav poletju (Pri kavarni Veronika ob 18. uri)

12.06.2019
Odprtje razstave »Dobro vzgojena mladina, srečna domovina« (Preddverje Občine Kamnik ob 16. uri)

12.06.2019
Odprtje razstave Moč slike in besede-večpredstavnost (Terme Snovik ob 17. uri)

10.06.2019
Podelitev priznanj in knjižnih nagrad najboljšim učenkam in učencem občine Kamnik 2019 (Samostan Mekinje ob 17. uri)

08.06.2019
Otvoritev sistema Kamkolo (Avtobusna postaja Kamnik ob 9. uri)

08.06.2019
Srečanje članov in prijateljev Društva paraplegikov ljubljanske pokrajine (Pri Jurju ob 14. uri)

08.06.2019
Prevzem novega vozila z gasilsko parado PGD Gozd (Na Gozdu ob 17.45)

07.06.2019
Zlati pari (Društvo upokojencev Kamnik ob 16. uri)

07.06.2019
8. Križnikov pravljični festival Jenkret je biv ... (Kulturni dom Motnik ob 19. uri)

06.06.2019
28. srečanje upokojencev Gorenjske (Snovik ob 10. uri)

06.06.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 14. do 16. ure)

05.06.2019
Odprtje novih prostorov Delavske hranilnice (Glavni trg 3 ob 11. uri)

02.06.2019
Odprtje občinskega gasilskega tekmovanja (Stadion Prijateljstva Mekinje ob 7.30)

01.06.2019
Tečem, da pomagam 2019 (Arboretum Volčji Potok ob 9.45)

01.06.2019
Odprtje razstave Mednarodnega slikarskega extempora (Sela pri Kamniku ob 19. uri)

31.05.2019
Spominski turnir v kegljanju s kroglo na vrvici (Pod Skalo ob 13. uri)

31.05.2019
Slavnostna akademija ob občinskem prazniku Občine Preddvor (Dom krajanov v Preddvoru ob 20. uri)

30.05.2019
Odprtje razstave slikarja Dušana Sterleta (Galerija Miha Maleš ob 19. uri)

29.05.2019
40 let Varstveno delovnega centra INCE (Varstveno delovni center INCE ob 11. uri)

29.05.2019
XIII. srečanje koordinatorjev ekovrtcev Slovenije (Dom kulture Kamnik ob 12. uri)

29.05.2019
Občinski praznik Občine Mengeš (Kulturni dom Mengeš ob 19. uri)

25.05.2019
Prireditev Osnovne šole Frana Albrehta Vsak je svetla zvezda (Pri Osnovni šoli Frana Albrehta ob 9. uri)

24.05.2019
2. BODIFITov tek na Stari grad (Stari grad ob 19. uri)

23.05.2019
Meddruštveni pohod za gorenjsko regijo Društva upokojencev Motnik - Špitalič (Motnik ob 14. uri)

23.05.2019
Kamniški podjetniški forum (Dom kulture Kamnik ob 17. uri)

22.05.2019
5. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

21.05.2019
Maturantska četvorka (Glavni trg ob 15. uri)

18.05.2019
10. obletnica Šole zdravja Kamnik (Keršmančev park ob 8. uri)

18.05.2019
Dan odprtih vrat Javnega podjetja CČN Domžale-Kamnik (CČN Domžale-Kamnik ob 9.45)

18.05.2019
Perovanje (Pri Svilanitu ob 16. uri)

18.05.2019
24 ur Svetega Primoža 2019 (Sveti Primož nad Kamnik ob 17.30)

16.05.2019
Prireditev z naslovom Veliki nemarni škornji (Osnovna šola 27. julij Kamnik ob 11. uri)

16.05.2019
Odprtje razstave Ko kamniška zgodovina oživi (Samostan Mekinje ob 17. uri)

15.05.2019
Občinski praznik Občine Komenda (Dom krajanov Antona Breznika na Križu ob 17. uri)

15.05.2019
Odprtje razstave Naši mejniki (Rojstna hiša Rudolfa Maistra ob 19. uri)

14.05.2019
Peka kruha z županom (Budnarjeva domačija ob 10. uri)

14.05.2019
Dobrodelni koncert za Saro (Dom kulture Kamnik ob 19. uri)

12.05.2019
22. kamniški kros za gorske kolesarje (Pred kavarno Veronika ob 16. uri)

11.05.2019
Klepet na Naj poti 2018 – Bosonoga pot (Terme Snovik ob 10. uri)

10.05.2019
25 let Rudolfov (Dom kulture Kamnik ob 20. uri)

02.05.2019
8. srečanje starodobnih vozil (ob 14. uri na Hribčku)

01.05.2019
Praznovanje 1. maja (Kamniška Bistrica ob 11. uri)

26.04.2019
Mednarodno lokostrelsko tekmovanje Veronikin pokal (Stadion Prijateljstva Mekinje ob 9.45)

26.04.2019
Slovesnost ob dnevu upora proti okupatoju (Park Evropa ob 17. uri)

25.04.2019
Muzejski večer o arheoloških najdbah v srcu Kamnika (Grad Zaprice ob 19. uri)

23.04.2019
Okrogla miza na temo Strategija za mlade v občini Kamnik za obdobje 2019 - 2023 (MC Kotlovnica ob 17. uri)

19.04.2019
Kegljaško prvenstvo paraplegikov (Kegljaški klub Kamnik ob 12. uri)

17.04.2019
Redna volilna seja Skupščine SOS (Prostori Občine Vrhnika ob 9.30)

13.04.2019
Tradicionalni 14. Maistrov pohod (Trg talcev ob 8. uri)

13.04.2019
Občni zbor Društva izgnancev Slovenije KO Kamnik (Prostori Društva upokojencev Kamnik ob 10. uri)

12.04.2019
Delovno srečanje županov občin Razvojnega partnerstva središča Slovenije (Občina Litija ob 9. uri)

12.04.2019
Skupščina Gasilske zveze Kamnik (Kulturni dom Šmarca ob 18. uri)

11.04.2019
Dobrodelni koncert Društva GRS Kamnik (Telovadnica Osnovne šole Toma Brejca ob 20. uri)

10.04.2019
Odprtje III. faze prenovljene ceste Podgorje - Kamnik (Kulturni dom Podgorje ob 16. uri)

09.04.2019
LAS delavnica za župane in koordinatorje (Samostan Mekinje ob 9. uri)

06.04.2019
Dan odprtih vrat svetovalne pisarne za starejše (Tomšičeva ulica 23 ob 9. uri)

06.04.2019
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik ob 9.30)

06.04.2019
Uživaj življenje (Park biodiverzitete, Duplica ob 10. uri)

06.04.2019
Državno prvenstvo Sankukai karate zveze Slovenije (Športna dvorana Kamnik ob 15. uri)

05.04.2019
Seznanitev z vojaškimi obvezniki (Gasilski dom Kamnik ob 9. uri)

05.04.2019
Koncert MePZ Odmev Kamnik (Dom kulture Kamnik ob 20. uri)

04.04.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 15. do 16. ure)

03.04.2019
Protipoplavni ukrepi na Kamniški Bistrici in odprtje dela rekreacijske poti (Športni park Virtus, pod mostom, ob 16. uri)

03.04.2019
Poj z menoj (Telovadnica Osnovne Toma Brejca ob 17. uri)

02.04.2019
Šel je potnik skozi kamniški vek (Štacjon ob 11. uri)

30.03.2019
O dečku, ki je postal general (Osnovna šola 27. julij Kamnik ob 10. uri)

29.03.2019
Slovesen podpis donatorske listine Boruta Maistra (Poročna dvorana občinske stavbe ob 16. uri)

29.03.2019
Proslava s položitvijo venca k spomeniku Rudolfa Maistra s sodelovanjem Častne enote in Orkestra Slovenske vojske (Trg talcev ob 17. uri)

29.03.2019
Osrednja slovesnost ob prazniku Občine Kamnik s podelitvijo priznanj Občine Kamnik (Dom kulture Kamnik ob 18. uri)

28.03.2019
Slavnostno odprtje mednarodne filatelistične razstave Alpe-Jadran Slovenija 2019 (samostan Mekinje ob 16. uri)

28.03.2019
Občni Društva GRS Kamnik (Prostori Društva GRS Kamnik ob 19. uri)

27.03.2019
4. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

26.03.2019
Redni letni občni zbor Društva upokojencev Kamnik (Pri Marjanci ob 9. uri)

26.03.2019
80 let, na tisoče mladosti (Telovadnica Osnovne šole Toma Brejca ob 17.30)

21.03.2019
Odprtje prenovljenega igrišča in novih igral (Vrtec Antona Medveda Kamnik, enota Sonček ob 10. uri)

21.03.2019
Pomlad v Kamniku (Telovadnica Osnovne šole Marije Vere ob 17. uri)

20.03.2019
Odprtje prenovljenih prostorov Podružnične šole Sela (Podružnična šola Sela ob 17. uri)

20.03.2019
Spominska maša za pokojne profesorje, dijake ter uslužbence Gimnazije in srednje šole Rudolfa Maistra Kamnik (Cerkev Frančiškanskega samostana ob 18.30)

18.03.2019
Uradno odprtje obnovljenih prostorov samostana Mekinje v okviru projekta Preobrazba (Samostan Mekinje ob 18. uri)

16.03.2019
Redni letni občni zbor ZŠAM Kamnik (Gostilna pri Slavki ob 10. uri)

16.03.2019
Redni letni občni zbor PGD Duplica (Gasilski dom PGD Duplica ob 18. uri)

16.03.2019
Odprtje razstave ter predstavitev kataloga Dobro vzgojena mladina, srečna domovina (Plečnikova vila na Homcu ob 19. uri)

15.03.2019
Redni letni občni zbor Medobčinskega društva invalidov Kamnik (Pri Planinskem orlu ob 15.30)

15.03.2019
15-letnica Lions kluba Kamnik (Gostilna Repnik ob 19.30)

14.03.2019
Odprtje razstave literarnih in likovnih del na temo Pomniki mi pripovedujejo (Preddverje Občine Kamnik ob 16. uri)

14.03.2019
Redna letna skupščina Društva general Maister Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 17. uri)

14.03.2019
Vrti se (Preddverje Doma kulture Kamnik ob 18. uri)

09.03.2019
Redni letni občni zbor Društva podeželskih žena Tuhinjske doline (Gostilna pri Čibru ob 10. uri)

08.03.2019
Odprtje fotografske razstave Jesseja Burkea (Preddverje Občine Kamnik ob 11. uri)

08.03.2019
Redni letni občni zbor Prostovoljnega gasilskega društva Šmarca (Dvorana krajevnega doma Šmarca ob 18. uri)

08.03.2019
Predstavitev knjige Sv. Primož nad Kamnikom (Dvorana Frančiškanskega samostana Kamnik ob 19. uri)

07.03.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 15. do 17. ure)

06.03.2019
Redni letni občni zbor Kulturnega društva Tuhinj (Kulturna dvorana na Lazah ob 19.30)

02.03.2019
Redni letni občni zbor Društva diabetikov Kamnik (Gasilski dom Kamnik ob 10. uri)

28.02.2019
Zaključek smučarskega tečaja na smučišču Osovje (Smučišče Osvoje ob 13. uri)

28.02.2019
Redni letni občni zbor AMD Kamnik (Kmečki hram na Križu pri Komendi ob 18. uri)

28.02.2019
Redni letni občni zbor Folklorne skupine Kamnik (Okrepčevalnica Uršič ob 19. uri)

23.02.2019
Redni letni občni zbor PGD Gozd (Prostori PGD Gozd ob 18. uri)

23.02.2019
Redni letni občni zbor PGD Tunjice (Prostori PGD Tunjice ob 18. uri)

20.02.2019
3. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

19.02.2019
Podelitev priznanj najboljšim športnikom (Dom kulture Kamnik ob 17. uri)

16.02.2019
Redni letni občni zbor PGD Zg. Tuhinj (Prostori PGD Zg. Tuhinj ob 18. uri)

16.02.2019
Redni letni občni zbor PGD Nevlje (Prostori PGD Nevlje ob 18. uri)

16.02.2019
Koncert ansambla Galop z dobrodelno noto (Športna dvorana Kamnik ob 19.30)

14.02.2019
Redni letni občni zbor Čebelarskega društva Kamnik (gostilna Repnik ob 18. uri)

09.02.2019
10. dobrodelni koncert za otroke s posebnimi potrebami "Uresničimo sanje" (CIRIUS Kamnik ob 19. uri)

07.02.2019
Drugo srečanje sveta županov vodilnih destinacij slovenskega turizma (Ljubljanski grad ob 12.30)

07.02.2019
Srečanje župana z občani (Sejna soba, pritličje Občine Kamnik od 15. do 17. ure)

07.02.2019
Proslava v počastitev slovenskega kulturnega praznika, Prešernovega dneva (Dom kulture Kamnik ob 18. uri)

02.02.2019
Redni letni občni zbor govedorejskega društva Kamnik (Hram Gorjan ob 9. uri)

02.02.2019
Redni letni občni zbor PGD Špitalič (Prostori PGD Špitalič ob 18. uri)

31.01.2019
Žalna seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

29.01.2019
Zaključek tekaškega pokala Občine Kamnik (Osnovna šola Stranje ob 18. uri)

26.01.2019
Redni letni občni zbor PGD Sela pri Kamniku (Prostori PGD Sela pri Kamniku ob 18. uri)

25.01.2019
17. obletnica Term Snovik (Seminarski prostor Hrast ob 18. uri)

15.01.2019
Skupščina CČN (JP CČN Domžale-Kamnik ob 12. uri)

09.01.2019
2. seja Občinskega sveta Občine Kamnik (Sejna dvorana Občine Kamnik ob 16. uri)

09.01.2019
Slikarska razstava akvarelov avtorja Marjana Brezovščka (Preddverje občinske stavbe ob 17. uri)

05.01.2019
Spominska slovesnost v Rudniku 2019 (Pri spomeniku ob 10. uri)