Župan čestital državnim prvakinjam in drugo uvrščenim Calcit Volleyball

09.06.2011

Ob 14. uri je župan v Poročni dvorani občinske stavbe čestital državnim prvakinjam in drugo uvrščenim Calcit Volleyball.

Kot smo že poročali so si 22. maja igralke Calcit Volleyballa s solzami v očeh skočile v objem, saj so zasluženo osvojile naslov Državnih prvakinj v mali odbojki (le en poraz v drugem krogu), ki bo šel tudi v zgodovino, saj je bilo to prvo prvenstvo po novih pravilih (4:4).

Samo teden dni kasneje pa je ekipa Minice Calcit Volleyball osvojila še eno odličje - srebrno medaljo. Vseh 23 nasmejanih deklet je danes sprejel župan Marjan Šarec, jim iskreno čestital in jih spodbudil k nadaljnjim uspehom. Tako kot fantje so tudi dekleta prejela skromno darilo - nepozabno zabavo na paintball poligonu v Kamniški Bistrici na Kraljevem hribu.