Mali grad

Učenci Osnovne šole Toma Brejca zmagovalci velikega slovenskega finala v Žogariji

09.09.2015

 

Učenci naše šole so včeraj, 8. septembra 2015, na Bledu postali zmagovalci velikega slovenskega finala v Žogariji. V finalu so se pomerili z učenci Osnovne šole Veržej in odločilno nogometno tekmo, po dramatični končnici, dobili z rezultatom 2:1.

Z včerajšnjo zmago so si priborili tudi nastop na mednarodnem finalu 2015, ki bo 18. 9. 2015 potekalo v Ljubljani. Včerajšnji žreb je določil, da se bodo naši učenci v predtekmovalni skupini pomerili s predstavniki Hrvaške, Italije, Madžarske in Makedonije.

Šolo so zastopali učenci 4. razreda (Maša M., Luka K., Sven S., Nik Š., Jaka J.), 5. razreda (Ana L., Maša V., Žan P.) in 6. razreda (Maša Z., Alex Č., Maks B., Tim T., Gašper G.).

Učenec Timotej P. iz 6. razreda je prireditev popestril s plesnim nastopom, 4.b razred pa je z glasnim spodbujanjem skrbel za pravo navijaško vzdušje.

Video ob prejemu naziva zmagovalci slovenskega finala v Žogariji si lahko ogledate tukaj.

Vsem skupaj iskrene čestitke in veliko uspeha tudi na mednarodnem finalu!

Besedilo in fotografije: Rok Hribar, Osnovna šola Toma Brejca


<< Nazaj | Novice