Tekači KGT Papež ne mirujejo

23.05.2012

V soboto, 19. maja, je v Radencih potekal maraton, ki se ga je udeležil tudi Mirko Janjatovič. Janjatovič je s časom 2:53:15 zasedel 6. mesto.

V nedeljo, 20. maja, pa je potekal tek na Tminski grad. Na gradu je bil najhitreje Marjan Zupančič.

V Buhlertalu v Nemčiji pa je potekalo 12. svetovno prvenstvo za veterane. V kategoriji M50 sta nastopila tudi Franci Teraž, ki je s časom 48:46 zasedel 18. mesto in Bojan Kožuh, s časom 54:56 57.

Gregor Mlakar je na nočnem teku v Kranju na progi dolgi 9 km dosegel 3. mesto absolutno in 1. mesto v kategoriji, Sindi Trpin pa 2. mesto absolutno. Rezultati so objavljeni na ml.ksk.si.

Špela Zupan je v gorskem teku KBK zmagala v absolutni ženski kategoriji. Odlična sta bila tudi Gašper in Metod Bregar (3. in 4. mesto absolutno). Poročilo in rezultati na strani organizatorja: www.sdmh.si. Poročila so objavili tudi na Tekač.si in Sportalu.