Mali grad

Lokostrelski klub Kamnik se ponaša z nazivom najboljši klub leta 2014

12.12.2014

 

V nedeljo, 7. 12. 2014,  je v hotelu Plaza v Ljubljani potekala sklepna prireditev Lokostrelske zveze Slovenije, na kateri so razglasili tudi tri prestižne naslove, in sicer najboljšo lokostrelko, najboljšega lokostrelca in naj klub leta 2014. Najboljša lokostrelka leta 2014 je Toja Černe iz LK Fenks Kranj, najboljši lokostrelec leta 2014 je Slavko Turšič iz LK Potens, najboljši klub v Sloveniji v letu 2014 pa je Lokostrelski klub Kamnik. 

Ob tej priliki čestitamo vsem našim članom in članicam za ta prestižni naslov, ki smo si ga pridobili na podlagi doseženih rezultatov, organizacij tekmovanj, strokovnosti, vodenja in organizacije kluba. Razglašeni so bili tudi zmagovalci vseh pokalov med mlajšimi kategorijami, med katerimi so pokale prejeli člani našega kluba Klara Kladnik, Miha Rožič in Domen Horjak.

Prav tako pa je naš klub dosegel 2. mesto v seštevku pokalov. Sledilo je prijetno druženje v lepem ambientu hotela Plaz.

Iskrene čestitke!

Besedilo in fotografije: Lokostrelski klub Kamnik


<< Nazaj | Novice