Calcit Volleyball vpisuje nove člane

26.09.2013

Čeprav smo v najmlajših kategorijah Calcit Volleyballa že začeli z redno vadbo v novi sezoni, to nikakor ne pomeni, da so vrata za vse tiste, ki bi se radi še pobliže seznanili z lepotami odbojkarske igre, zaprta. V kamniškem odbojkarskem klubu vabimo vse tiste igralke in igralce, letnik 2001 in mlajše, da se nam pridružijo na treningih. Calcit Volleyball je najbolj uspešen klub v kamniški občini, saj je moška ekipa že trikrat osvojila naslov državnih prvakov, enkrat pa je bila pokalni prvak Slovenije, z velikimi uspehi pa se lahko pohvalijo tudi odbojkarice, ki so aktualne pokalne prvakinje Slovenije, pred štirimi leti pa so bile tudi državne prvakinje. Obe ekipi sta v minuli sezoni domače prvenstvo končali na drugem mestu. V klubu veliko pozornosti namenjamo tudi najmlajšim, ki v svojih kategorijah redno posegajo po visokih mestih. Ker pa želimo biti še boljši in v svoje delo vključiti še več mladih nadobudnih odbojkaric in odbojkarjev, vabimo k vpisu novih članov.

Za več informacij lahko pokličete Jureta Sitarja, telefon: 040 760 088 (za dečke) in Živo Cof 031 444 246 (za deklice), ki vam bosta rade volje odgovorila na vaša vprašanja.